• Informácia pre zákonných zástupcov, žiakov a študentov

•      Policajný zbor Slovenskej republiky realizuje v zmysle rozkazu prezidenta Policajného zboru č.55/2023 a nasl., v rámci svojich preventívnych aktivít plnenie úloh v súvislosti s ochrannou mäkkých cieľov na školách ( t.j. miesta s vyšším výskytom ľudí).

V súvislosti s uvedeným, si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste v prípade zistenia podozrenia z protiprávneho konania kontaktovali nižšie uvedené subjekty. Tieto kontaktné údaje majú slúžiť na oznámenie akýchkoľvek informácií alebo zistenia skutočností nasvedčujúcich rôznemu protiprávnemu konaniu týkajúceho sa ochrany mäkkých cieľov v škole.

Kontaktný policajt pre našu školu:

stržm. Daniel Savarij, OO PZ Trenčianske Teplice, 0916 29 39 55

Riaditeľ OO PZ:  ………OO PZ Trenčianske Teplice, 0961 203800

Sekretariát OO PZ: …...OO PZ Trenčianske Teplice, 0961 293901

• Linky pomoci

• Linka detskej dôvery

Linka, ktorá má uši pre všetky deti

0907 401 749

• ak ti niekto spôsobuje bolesť, ak ti ubližuje slovami, ak ťa zastrašuje a týra
            • ak máš problémy v rodine, v škole, s rovesníkmi, s drogami
            • ak sa potrebuješ zdôveriť alebo porozprávať
            • ak máš starosti o kamaráta, ktorého niečo trápi a nevie, na koho sa obrátiť
            • ak stále váhaš, prečítaj si príbeh o topánkach od jedného z detských priateľov linky

Sme tu pre teba každý pracovný deň od 8:00 do 20:00 hodiny

• Linka dôvery Nezábudka

• 0800 800 566

Linka dôvery Nezábudka je tu 24 hodín denne pre tých, ktorí sa ocitli v akútnej psychickej kríze či v ťažkej životnej situácii.

Vyhľadať pomoc nie je prejavom zlyhania a slabosti, ale naopak, je to prejavom sily človeka postarať sa o seba či svojich blízkych.

• Linka detskej istoty

• Sme tu pre Vás - vždy, keď to potrebujete!

Linka pre deti a mladých, tel.č.   116 111

Každé dieťa a mladý človek sa stretáva s problémami, ktoré nevie riešiť. Niektoré deti a mladí ľudia majú rodičov a priateľov. Niektoré nemajú nikoho. Pomôžte deťom a mladým ľuďom, aby sa v núdzi mali na koho obrátiť.

Telefón na Linke zvoní 24 hodín denne, 365 dní v roku.