• Tabuľky dosiahnutých výsledkov

        • Priezvisko,

          meno, trieda

          Dátum a miesto konania súťaže

          Názov súťaže

          Úroveň, umiestnenie

          Žiaka

          pripravoval

          Dominik Trepáč, 5. tr 10.11.2022 Školské kolo šachovej súťaže 1. miesto  
          Katarína Michalíková, 4. tr 2. miesto
          Kristína Kyselica, 5. tr 3. miesto
          Stela Múdra 8.11.2022 Školské kolo iBobor - kategória Kadet Úspešný riešiteľ Petra Bulková
          Margaréta Horňáková, 7. tr 8.11.2022 Školské kolo iBobor - kategória Benjamín Úspešný riešiteľ Petra Bulková
          Zoja Medovarská, 5. tr 7.11.2022 Školské kolo iBobor - kategória Bobrík Úspešný riešiteľ Petra Bulková
          Kristína Kyselica, 5. tr
          Viktória Kapustová, 5. tr
          Nela Marchevková, 5. tr
          Leo Hackenberg, 3. A 7.11.2022 Školské kolo iBobor - kategória Drobec Úspešný riešiteľ Zuzana Šlepecká
          Rebecca Eva Janík, 3. A
          Nina Tašárová, 3. B Lucia Pinďáková
          Teo Bezdeda, 3. B
          Veronika Trepáčová, 9. tr 20.10.2022 Teplické pero - poézia 1. miesto Zuzana Hoštáková
          Teo Michalík, 9. tr 20.10.2022 Teplické pero, st. kategória - próza 1. miesto Zuzana Hoštáková
          Martina Marčeková, 6. tr 2. miesto
          Andrej Valko, 8. A 3. miesto Zuzana Kočková
          Tadeáš Kyselica, 4. tr 20.10.2022 Teplické pero, ml. kategória - próza 1. miesto Erika Michalíková
          Nicolas M. Jandák, 4. tr 2. miesto
          Michal Matuščin, 2. A   Monika Gallová
          Anna M. Bilanská, 5. tr   Školské kolo súťaže Trenčianske hodiny, st. kategória 2. miesto  
          Dominik Bilanský, 4. tr 3. miesto Monika Gallová
          Rebeca PLATKO, 1. B   Školské kolo súťaže Trenčianske hodiny, ml. kategória 1. miesto Božena Štullerová
          Kristína KVASNICOVÁ, 1.A 2. miesto Mária Jovanovičová
          Teo BEZDEDA, 3. A 3. miesto Zuzana Šlepecká

          Viktória

          HOLÁ

          21.10.2022

          Považská Bystrica

          Recitačná súťaž Koyšove Ladce

          1. miesto

           

          Ján

          STRIEŠKA, 8. tr

          5.2.2019

          Nové Mesto n/V.

          Krajské kolo technickej olympiády

          Úspešná reprezentácia

          Marta Adameová

          Matúš

          HANUŠČIN, 9. tr

          Ján

          STRIEŠKA, 9. tr

          Kategória A

          28.11.2019

          Trenčín

          Okresné kolo technickej olympiády

          1. miesto

          Marta Adameová

          Jakub

          HANUŠČIN, 9. tr

          Samuel

          ŽATKO, 7. tr

          Kategória B

          1. miesto

          Ján

          STRIEŠKA, 9. tr

          Kategória A

          5.2.2020

          Nové Mesto n/V.

          Krajské kolo technickej olympiády

          3. miesto

          Marta Adameová

          Jakub

          HANUŠČIN, 9. tr

          Samuel

          ŽATKO, 7. tr

          Kategória B

          4. miesto

          Samuel

          ŽATKO, 9. tr

          Kategória A

          25.11.2021

          Trenčín

          Okresné kolo technickej olympiády

          3. miesto

          Marta Adameová

          Veronika

          TREPÁČOVÁ, 8. tr

          Andrej

          VALKO, 7. tr

          Kategória B

          1. miesto

          Andrej

          VALKO, 7. tr

          Kategória B

          3.2.2022

          Krajské kolo

          1. miesto

          Marta Adameová

           

           

          Pôvodná staršia tabuľka z predchádzajúcej verzie bez dátumov dosiahnutia úspechu.