Naša školská knižnica sa po veľmi dlhom čase obliekla do nových šiat...
Od jarných prázdnin sa aktívne pracovalo na zútulnení školskej knižnice, aby sa toto miesto stalo príjemným miestom na získavanie vedomostí a informácií z literatúry, čítania, besied, prednášok....jednoducho miestom, kde sa budú všetci cítiť príjemne.
Pri premene nám pomohli naši žiaci, ktorí sťahovali knihy zo starej knižnice, pán školník, ktorý vymaľoval miestnosť, učiteľky, ktoré naspäť do novej knižnice poukladali knihy, pani upratovačka, ktorá všetko vyumývala, rodičia našich bývalých žiakov, ktorí nám podarovali detské knihy po svojich deťoch a aj poslanci MsZ v Trenčianskych Tepliciach, ktorí nám kúpili nový dataprojektor s plátnom. Je to veľmi príjemný pocit, keď sa stretnú ľudia, ktorým záleží na tom, aby sa dobrý nápad stal skutočnosťou.
Všetkým, ktorí nám v splnení tohto sna pomohli, veľmi pekne ďakujeme! Deťom prajeme príjemné učenie v novej knižnici, ktorá sa stala príjemným miestom na vzdelávanie i stretávanie sa.
Zapísla: Lýdia Pažítková